środa, 22 października 2014

# 25

Trochę mnie nie było. Musiałam nadrobić zaległości w pisaniu listów. Wczoraj wysłałam wypchane koperty pełne zapisanych słów. Do Żaby poszły zakładki ( przepraszam, że tak późno :( ). Może ktoś jeszcze chciałby otrzymać kilka zakładek do książek? Z chęcią się podzielę :) Mam jeszcze kilka zaległych listów, ale już widzę światełko w tunelu :)
Dzisiaj pocztówka z Korei Południowej. Ta z wymiany nadal do mnie nie dotarła. Pewnie już nie dotrze. Mam ogromnego pecha do wymian. Umówiłam się w tym miesiącu na 4. Swoje kartki wysłałam, żadnej nie otrzymałam. Nie wiem czy na jakiś czas nie zniechęci mnie to do zagranicznych wymian. Kartka z Korei wędrowała do mnie 15 dni i przebyła 7782 km. Bardzo mi się podoba.
Zbliża się do mnie 200 pocztówka z PC :) ciekawe skąd przybędzie.

6 komentarzy:

 1. Mnie też te swapy zagraniczne nie wychodzą. Ale nadal czekam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładna pocztówka, ten miś jest przeuroczy. :)
  Bardzo dziękuję za zakładki, ja i moje biedne książki będziemy czekać z niecierpliwością! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja póki co jeszcze nie zraziłam się do prywatnych wymian.. choć ostatnio myślałam że oszaleje ;P czekałam długo na swoją pocztówkę z nowego kraju.. już myślałam że nie przyjdzie.. ale po prawie 1,5 miesiącu przywędrowała do mnie ;)

  U mnie dopiero setna pocztówka przyszła ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miś trochę jak z "Wyspy niedżwiedzi", tylko brak mu czarnej opaski i trochę chudy, no ale może ma na imię Edi? ;) Kiedyś ze znajomymi zastanawialiśmy się nad piosenkami z naszymi imionami i okazało się, że o Edycie chyba nie ma żadnej, ale w końcu doszliśmy do wniosku, że przecież jest "Wyspa niedźwiedzi" i Edi, tylko płci męskiej ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niedźwiadek jest wspaniały!! :) Zakochałam się w nim z miejsca!

  OdpowiedzUsuń
 6. Urocza i pozytywna pocztówka! :) Aż się uśmiechnęłam, jak ją zobaczyłam. Ja umówiłam się na wymianę z kobietą z RPA miesiąc temu, chciałam pokazać kartki na dzisiejszej prezentacji z angielskiego właśnie o tym kraju... Niestety nie dotarły. :( Choć mam nadzieję, że jeszcze je dostanę.
  Ja na Twój list będę czekać cierpliwie, nie musisz się spieszyć, jeśli jeszcze nie został wysłany.

  OdpowiedzUsuń