środa, 1 października 2014

# 19

Życzenia mężczyznom złożone? :) Mam nadzieję drogie Panie, że nie dałyście plamy. Wiecie, jeśli my zapomnimy o 30 września to o 8 marca również możemy śmiało zapomnieć :)
Tak poza tym witam wszystkich w październiku. Jak wygląda pogoda za oknem u Was? U mnie szaro, mgliście i ponuro. Depresyjnie wręcz. Wczoraj po powrocie do domu miałam przeokropnie niskie ciśnienie. W okolicach 80/50. Coś "cudownego". Już dawno nie czułam się tak źle, mimo tego, że w zasadzie nic mi nie było. To nic, trzeba się podnieść i pracować dalej.
Dzisiaj przed Państwem pocztóweczka z Portugalii a dokładniej z Lizbony. Dostałam ją, gdy w Polsce trwał Mundial w piłce nożnej. Nadawczyni była pasjonatką tej dyscypliny sportowej i kibicowała drużynie Niemiec. Lubicie piłkę nożną? Ja wolę skoki narciarskie i siatkówkę :) Pocztówka wędrowała 9 dni i przebyła 2784 km.


Jeśli mowa o statystykach z września to wyglądają one tak:
wysłanych 6
otrzymanych 5
Słabo, słabo. Dzisiaj wysyłam kolejną partię pocztówek. Obiecuję sobie, że w październiku statystyki będą znacznie lepsze. Zdecydowałam się skorzystać ze strony napiszkartke.pl i wysłać pocztówki za ich pośrednictwem. Czy to zda egzamin? Cóż przekonamy się już niebawem.
Pozdrawiam gorąco z deszczowego Przemyśla :)

5 komentarzy:

 1. Lizbona w pigułce, fajny tramwaj, w sumie ładna kartka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super tramwaj na pierwszym planie ;) Ładna pocztówka !

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa pocztówka;)
  A na Podlasiu dzisiaj słońce, ani śladu deszczu :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna pocztówka! ;) zazdroszczę,bo ja nawet tego kraju nie mam:(

  Ja się przymierzam żeby wysyłać pocztówki z napiszkarte.pl ale jakoś przekonania nie mam.. może w końcu się zdecyduje ;)

  OdpowiedzUsuń