środa, 15 października 2014

# 24

Posta miałam dodać wczoraj, ale po powrocie z pikniku z okazji Dnia Nauczyciela czułam się fatalnie. O 19 położyłam się do łóżka, wstałam o 21 żeby sobie pościelić i poszłam dalej spać. Mimo wszystko piknik się udał. Dzieci były zadowolone, to i my - nauczyciele - byliśmy szczęśliwi. A to, że w domu wszystko odchorowałam to inna sprawa. Bywa i tak.
Miałam przedstawiać pocztówki w kolejności chronologicznej, czyli w takiej jakiej je otrzymałam. I do tej pory twardo się tego trzymałam. Jednak ostatnio stwierdziłam, że w tym tempie nie uda mi się przez najbliższe lata pokazać tych nowych pocztówek. Ostatnio omówiłam się na kilka wymian. Niestety pocztówki z wymian jeszcze do mnie nie dotarły. Ale co dziwne: umówiłam się na wymianę z dziewczyną z Korei Południowej oraz z Węgier. Kilka dni później dostałam oficjalną pocztówkę z Korei. A w poniedziałek wpadła w moje ręce oficjalna pocztówka z Węgier, którą widzicie obok. Mam zamiar skupić się w pewnym sensie na pocztówkach z Węgier. Dlaczego? Ponieważ uwielbiam ten kraj. Byłam tam kilka razy, zwiedziłam kilka miast, zapałałam miłością do ludzi ( do niektórych szczególnie i przez pewien czas byłam w pewnym sensie związana z kimś z tego cudownego kraju ). Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda mi się tam wrócić.
Pocztówka od razu podbiła moje serce. Mam w swoich ulubionych pocztówki, które stanowią kolaż ze znaczków. Cieszę się, że otrzymałam w końcu taką pocztówkę.
Mam nadzieję, że w końcu dotrą do mnie umówione wymiany. ( a także telefonik, który się gdzieś chyba zagubił).
Pozdrawiam Was gorąco :)

4 komentarze:

 1. Bardzo nietypowa pocztówka - przedstawiająca mnóstwo znaczków. Po raz pierwszy widzę takie cudo:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze nie dostałaś tego telefonu :/? Coś nie tak, trzymam kciuki, by dotarł prędzej czy później, ale cały!
  Mój znajomy też bardzo lubi Węgry, jeździ tam co roku, zawsze w to samo miejsce. A znasz węgierski? :) To bardzo trudny język! Ja byłam na Węgrzech raz, w aquaparku i właściwie niewiele zwiedzałam.
  Pocztówka jest świetna! Też mam pocztówkę z mnóstwem znaczków kupioną na postallove.
  Aniu, a czego uczysz :)?

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna ta pocztówka :) taka nietypowa :) Pozdrawiam i dziękuję za wizytę u mnie :)

  OdpowiedzUsuń