wtorek, 23 grudnia 2014

# 37

Drodzy moi!
Oto ostatni post przed Świętami. Nie będzie mnie tu w Wigilię. Wątpię, abym w ten piękny dzień znalazła chwilę czasu na napisanie posta. Dlatego tworzę go już dzisiaj. Czujecie atmosferę Świąt? Ja się nastrajam :) Już od dłuższego czasu nagminnie śpiewam kolędy. Niestety nie mam weny na ubranie choinki w swoim pokoju.
Skoro mowa o Świętach to i pocztówka powinna być tematyczna. To cudo dostałam dwa lata temu z Tajwanu.W tym roku wyciągnęłam wszystkie swoje świąteczne kartki i powiesiłam je na szafkach. Te, które można było postawić stoją na półkach. Może to w tym roku wystarczy i choinki nie będzie :)
Drodzy moi chciałam Wam życzyć błogosławionych Świąt :) Niech to nie będzie tylko czas wolny od nauki, pracy i innych nie lubianych przez nas obowiązków. Życzę Wam aby Święta Bożego Narodzenia stały się pretekstem do wielu refleksji i rozmyślań nad życiem. Życzę, aby był to czas przepełniony miłością i modlitwą.
Wesołych Świąt kochani.

6 komentarzy:

 1. Ta kartka jest przeurocza. Miałaś dobry pomysł z wystawieniem wszystkich kartek, u nas nad kominkiem stoją tylko te tegoroczne. :)
  Aniu, życzę Ci spokojnych świąt, spędzonych w miłej i rodzinnej atmosferze!

  OdpowiedzUsuń
 2. Interesująca pocztówka świąteczna z kraju, gdzie mieszka niewiele osób obchodzących to święto. Ciekawy pomysł z tymi kartkami świątecznymi:) Mam wszystkich ponad 70, więc nie wiem czy by się zmieściły w taki sposób jak u Ciebie :)
  Radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. MERRY CHRISTMAS!

  ________________________________
  Fashion Christmas Outfit
  WWW.JUSTYNAPOLSKA.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 4. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia, niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku ! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawa kartka, i to z Tajwanu :) Ooo dobry pomysł z tym wystawieniem kartek świątecznych :) Ja niestety mam ich bardzo mało, ponieważ kiedyś sprzątając pokój zostawiłam tylko widokówki i kartki urodzinowe, a kartki świąteczne wywaliłam. A teraz by mi się przydały... ;)

  OdpowiedzUsuń