sobota, 4 kwietnia 2015

# 52

Moi Drodzy,
tym razem bez przydługiego wstępu - zostawię sobie wenę na następny wpis. :)
Z okazji nadchodzących świat Wielkiej Nocy chciałabym złożyć Wam serdeczne i płynące prosto z serca życzenia. Zawsze marzę o tym, aby te dni nie były tylko chwilą odpoczynku od pracy i wielu różnych zobowiązań. Staram się dostrzec to, co w tym czasie najważniejsze. Powtarzam sobie niejednokrotnie, że te święta nie opierają się na plackach, sałatkach, jajkach, to tylko sprawy poboczne. Moi drodzy życzę i Wam abyście mogli się skupić na tym co w tych świętach najważniejsze. Zadbajcie o to, aby na chwilę troski odeszły w zapomnienie. Uśmiechnijcie się do kogoś kto potrzebuje tego uśmiechu.Porozmawiajcie z kimś, kto ciągle czeka, aż znajdziecie dla niego chwilę czasu. Zrezygnujcie z podtrzymywania starych waśni, skoro nie wiecie od czego zaczęła się kłótnia. Pierwsi wyciągnijcie rękę do zgody.
Ten Wielkanocny czas niech będzie wypełniony wytchnienie, ale również pełną zadumy refleksją. Wiem, że trudno o skupienie, kiedy człowiek jest zmęczony tymi wszystkimi przygotowaniami. Ale te święta uczą nas, że nie wszystko jest proste. Miłość oznacza poświęcenie, a poświęcenie to ból i łzy. Trzeba nam czasem i zapłakać, aby później na twarzy pojawił się upragniony uśmiech pełen spokoju.
Mam nadzieję, że święta spędzicie w miłym rodzinnym gronie i wspaniałej atmosferze. Życzę Wam, abyście mieli naprawdę mnóstwo powodów do uśmiechu. Jeśli spadnie śnieg - nie przejmujcie się - można przecież ulepić króliczka lub zajączka. U mnie co chwilę pojawiają się kolejne śniegowe chmury. Jeszcze trochę o Wielkanocy będziemy mówić "białe święta" :)
Dziękuję za wszystkie otrzymane kartki i życzenia. Wiem, że niektóre są jeszcze w drodze :)
A tym, którzy nie lubią czytać zbyt wiele życzę po prostu WESOŁYCH ŚWIĄT :)
I tak powstał najdłuższy do tej pory wpis na blogu :)
 

5 komentarzy:

 1. Radosnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie piękne życzenia i rozważania nt. Wielkanocy.
  Radosnych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych!
  Dziękuję za piękna pocztówkę i życzenia:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie napisane. Wesołych i pogodnych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 4. uwielbiam jak ktoś sam tworzy życzenia, są śliczne :)

  OdpowiedzUsuń