sobota, 22 listopada 2014

# 33

Witajcie!
Przepraszam za bardzo długą nieobecność. Bardzo obawiałam się minionego tygodnia. Można powiedzieć, że miałam wręcz nerwicę. Jak się okazało - zupełnie niepotrzebnie. Czy wy drodzy czytelnicy, drogie czytelniczki też tak macie, że im bardziej się czymś stresujecie, tym mniej potrzebne się to okazuje? Nie zdarzyło mi się to pierwszy raz, ale chyba nigdy się nie nauczę, że w każdej sytuacji należy zachować spokój.
Dzisiaj przedstawiam Wam pocztówkę z Holandii. To jedna z niewymiarowych pocztówek, większa niż zwykłe. Są ludzie, którzy szaleją za takimi pocztówkami, uwielbiają kartki większe od typowych pocztówek. Ja wolę pocztówki o zwykłych rozmiarach. Problematyczne jest dla mnie przechowywanie większych formatów. Wszystkie moje pocztówki przechowuję w odpowiednio podpisanych kolorowych kopertach. Do zwykłej koperty nie zmieści mi się większa kartka. A jaki Wy macie stosunek do tych większych kart? Mimo wszystko tak kartka bardzo mi się podoba. Chyba dlatego, że marzę o takim drewnianym domku gdzieś na odludziu :)
W ramach walki z chłodem w mieszkaniu (19-20 stopni) zaczęłam piec i gotować. Z piekarnika wyszły muffinki a na palniku dusi się mięso na jutrzejszy obiad. Pooglądałam pierwszy konkurs w swojej ulubionej dyscyplinie sportu - skokach narciarskich ( pierwsze miejsce podium jest bardzo szeroki, bo mieści się tam jeszcze siatkówka ). A co teraz? Nazbierało mi się listów do odpisywania. Pora się do tego zabrać :)

3 komentarze:

 1. Kartka jest bardzo ładna, nastraja spokojem. Ja zbieram kartki bez względu na wymiar. I po prostu przechowuję je w większych kopertach, A5.

  OdpowiedzUsuń
 2. Też tak mam, że często stresuję się zupełnie niepotrzebnie...
  Kartka jest śliczna, lubię takie zdjęcia, gdy widoczek odbija się w wodzie.
  Gdy do mnie zaczęły docierać kartki o nietypowych wymiarach, zdecydowałam się na zmianę kopert, w których je przechowuję, na większe. Chociaż wysyłam zazwyczaj pocztówki o tradycyjnych wymiarach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Co do stresu, to też tak mam :) Nie jesteś sama ;)
  Bardzo ładna kartka :)

  OdpowiedzUsuń