środa, 21 stycznia 2015

# 43

Dzień dobry!
Czy u Was za oknami też jest tak brzydko? Typowo jesienna pogoda. Pada, pada, pada....deszcz. Kiedy w ubiegłym tygodniu wychodziłam z pracy w powietrzu czuć było zbliżającą się wiosnę. A teraz proszę państwa czuć mokre krople deszczu na twarzy ;)
Właściwie nie wiem co mogłabym Wam napisać o tej pocztówce. To jedna z tych, które nie przypadły mi do gustu. Nie wiem dlaczego kaniony kojarzą mi się z samotnością. Oglądaliście kiedyś film 27 godzin? A może czytaliście książkę? Opowiada o mężczyźnie, który nie mógł się wydostać z takiego kanionu. Jego ręka została przyciśnięta przez ogromny głaz. Nie byłam w stanie znieść kulminacyjnego momentu tego filmu - nie zdradzę Wam moi drodzy całej fabuły. Wyszłam wtedy z pokoju i wróciłam, kiedy wiedziałam, że najbardziej drastyczna scena już się skończyła. Gdy patrzę na tą pocztówkę przypomina mi się właśnie ten film :) Z innej beczki: zdołałam niedawno zrobić zamówienie na Postallove. Czekam na moje nowe pocztówki, mój zapas uległ już wyczerpaniu :)

7 komentarzy:

 1. Chyba jesteś pierwszą osobą, która nie cieszy się z Kanionu. Mi się ona bardzo podoba i kiedyś chciałabym zobaczyć Wielki Kanion na własne oczy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wielki Kanion jest piękny ale ma różne oblicza. Są miejsca, gdzie są tłumy turystów /rocznie odwiedza go kilka mln ludzi/ ale i takie gdzie nikogo nie spotkasz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam identyczną pocztówkę i mnie się ona bardzo podoba! :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie też jest taka pogoda... Co do pocztówki, to bardzo chciałabym otrzymać kanion, bo jeszcze nie posiadam go w swojej kolekcji

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie też pogoda do bani :/ Mnie pocztówka się podoba, chociaż nie chciałabym go dostać z Niemiec... ;/

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wiem, czy mam jakąś kartkę z kanionem, ale Twoja mi się bardzo podoba. Mimo że to taka niebezpieczna... otchłań.
  Nie widziałam tego filmu, ale trochę mnie zaintrygowałaś tą krótką wzmianką...
  U mnie też brzydka pogoda, nie rozumiem ludzi, którzy twierdzą, że to wiosna! Dla mnie to jesienna szaruga. Choć dziś o poranku na chodnikach leżał śnieg. Kiedy wyszłam z domu, zaczął topnieć, a gdy zerknęłam przez okno, będąc w szkole, śniegu już nie było..

  OdpowiedzUsuń
 7. A mi się ona bardzo podoba!! ;)

  OdpowiedzUsuń